Bize Destek Olabilirsiniz!

Yaptığımız işleri beğeniyorsanız ve “yapmaya devam edin, hiç bırakmayın!” diyorsanız bize 3 şekilde destek olabilirsiniz.

1. Aktif Destek

Bir Gelecek Bilimde gönüllüsü olarak ekiplerimizden birine katılabilir hatta kendi canlı bilim programınızı yapabilirsiniz. Aynı zamanda, bilim iletişimi adına bizimle yaptığınız çalışmaları özgeçmişinize ekleyebilir ve sadece gönüllülerimizin yararlanabildiği “GB-içi-Eğitimlere” katılarak kendiniz geliştirebilirsiniz.

Bize Destek Olabilirsiniz!

2. Maddi Destek

YouTube ve Twitch kanallarımızdan ücretli abonelik alarak bize bağışta bulunabilirsiniz. Böylece, okullarda kurmaya başladığımız Gelecek Bilimde kütüphaneleri vb. kampanyalar ya da yaptığımız kitap çekilişlerini arttırabiliriz. Ayrıca, yaptığımız yayınları daha iyi ekipmanlar ve profesyonel ücretli yazılımlar ile yaparak görüntü ve ses kalitemizi arttırabiliriz.

Bize Destek Olabilirsiniz!

3. Manevi Destek

Diğer şekillerde destek olmak için zamanınız ve durumunuz yoksa hiç sorun değil, düşünmeniz yeter! Türkiye’de çok daha fazla insana ulaşabilmemiz ve onlara bilimsel düşünce ve bilim kültürü aşılayabilmemiz için yardımcı olabilirsiniz. Bize en büyük desteği, bizi takip ederek, yayınlarımızı sosyal medyada paylaşarak ve bizden çevrenize bahsederek yapmış olursunuz!

Bize Destek Olabilirsiniz!