Gelecek Bilimde Lise Topluluğu Nedir?


Biz Gelecek Bilimde Lise topluluğuyuz. Gelecek Bilimde’nin lise ayağını oluşturacak olan ve kişisel hayatında bilimle yakından ilgilenen liseli bir ekibiz. Amacımız yaşıtlarımız arasında bilimin yayılmasına elimizden geldiğince yardım etmek ve Gelecek Bilimde platformunun devamlılığını sağlamak. Bu amaç doğrultusunda hedeflerimiz Gelecek Bilimde Lise ekibi olarak sosyal, kültürel ve bilimsel aktiviteler yapmaktır. Hem sanal hem de yüz yüze yapacağımız bu etkinliklerde tanınırlığımızı arttırıp daha büyük projelere imza atmayı planlamaktayız.

Sizin sayenizde yapacağımız bu etkinliklerde birlikte pek çok şey kazanacağız. Bu etkinliklerde alanında uzman profesörlerle, eğitimcilerle ve daha nice meslekten insanlarla tanışıp networkünüzü genişletebilirsiniz. Eğer ekibimize katılırsanız ekip çalışması konusunda deneyim kazanabilirsiniz. Bunları ve daha fazlasını etkinliklerimize ve ekibimize katılarak kazanabilirsiniz.

Etkinliklerimizi düzenleyeceğimiz discord sunucumuza discord.gelecekbilimde.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Sizler lise toplulumuza katılarak ne kazanabilirsiniz?,

  • Çeşitli alanlarda çalışan veya üniversitede okuyan ekip arkadaşlarımızın tecrübelerinden faydalanabilir, onlardan bir çok şey öğrenebilirsiniz.
  • Yayınlarımıza alabileceğimiz konuklarla tanışma şansına sahip olabilirsiniz.
  • Bilimseverlerle dolu bir ortama giriş yapabilirsiniz.
Başa dön tuşu